Blog

Uzun Süre Kullanım için doğru bakım gerekir

Bıçaklarınızı seçtikten sonra, bıçaklarınızın bakımını sağlıklı şekilde yapmak artık sizin elinizde olacaktır.

Bıçaklarınızı düzenli olarak bilemeniz, hem sizin iş yükünüzü azaltacak, hem de bıçağınızı keskin tutacaktır. Kaliteli bir masat edinebilir ya da bileme aletinin dahil olduğu setleri tercih edebilirsiniz.

Bıçakların saklanmasındaki önemli kurallardan biri, birbirlerine değmeyecek şekilde tutulmalarıdır. Bunun için setinizle gelen saklama kutularını ya da bıçağınıza uygun bıçak kılıfı çeşitlerini kullanabilirsiniz. Günümüzde kaliteli bıçak çeşitleri paslanmaz teknolojiye sahip olsa da, bıçağın ve sizin sağlığınız açısından bıçakları kullanımdan hemen sonra, ılık suyla elde yıkayıp kurulamanızda fayda olacaktır.

Profesyonel bıçakları bulaşık makinesinde yıkamak doğru değildir. Bicakreyonu.com, her zevke ve her kullanıma uygun bıçak seti çeşitleriyle, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanıyla müşterilerin hizmetinde. 12 seneyi aşan ticari tecrübesinin verdiği güvenceyle bicakreyonu.com, , kasap ,börekçi ve dönercilik gibi meslek gruplarına özel ürünlerden kurban bıçaklarına, her türlü bıçak ve satır ihtiyaçlarınızı karşılıyor.